Co zrobić jak kończą mi się uprawnienia SEP?

Co zrobić jak kończą mi się uprawnienia sep, Jak wygląda sam egzamin

Co zrobić jak kończą mi się uprawnienia SEP?

Uprawnienia Stowarzyszenia elektroenergetyków Polskich potwierdza osiągnięcie zawodowych kwalifikacji osoby, która zajmuje się pracą w danej branży. Za dawnych czasów uprawnienia SEP można było uzyskać dożywotnio, jednak kiedy prawo się zmieniło, to muszą one być odnawiane po okresie pięciu lat. Dotyczy to zupełnie każdej branży – gazowniczej, cieplnej i elektroenergetycznej. Jeżeli znalazłeś się w sytuacji, w której potrzebujesz odnowić swoje uprawnienia to zapraszamy do kontaktu z naszą kadrą w celu umówienia się na egzamin, który będzie przeprowadzony we współpracy z zaprzyjaźnioną komisją egzaminacyjną, na której zlecenie pracujemy.

Wybierz swój rodzaj szkolenia SEP

Aby nazwać się pełnoprawnym fachowcem nie wystarczy tylko twoje słowo – prawnie uregulowane jest to przez egzaminy państwowe, do których można podejść jedynie po przebytym szkoleniu. Nawet jeżeli pracujesz lata w danej branży, to technologia wciąż idzie do przodu i ważna jest edukacja w swojej branży, między innymi ze względów bezpieczeństwa. Po samym szkoleniu możesz przystąpić do egzaminu, który potwierdzi twoje kwalifikacje jako fachowca. Jednym z głównych czynników przy wyborze szkolenia SEP jest cena. My oferujemy najniższe ceny na całym rynku z powodu ścisłej współpracy z komisją egzaminacyjną, na której zlecenie pracujemy. Dodatkowo, kadra, która prowadzi szkolenia również działa w ścisłej współpracy z komisją egzaminacyjną, więc na samym szkoleniu zostaniesz dokładnie przygotowany pod względem ewentualnych pytań, które mogą wystąpić na Twoim egzaminie. Myślę, że zagwarantowanie tego, że wszyscy chcemy załatwić kwestię egzaminu sprawnie i bez komplikacji jest wystarczającą rekomendacją. 

Podejście do samego kursu

Zdajemy sobie sprawę, że nie jest łatwą rzeczą usiąść i słuchać wykładu szkoleniowca, jeżeli siedzimy w danej branży kilka lub kilkanaście lat. Przy tym poziomie doświadczenia wydaje nam się, że są nam znane wszystkie zakamarki i zagadnienia danej branży. Warto jednak się skupić, bo całkiem przypadkowo możemy dowiedzieć się o czymś, co w przyszłości może mieć wpływ na Twój awans i zarobki. Dodatkowo, przepisy BHP są dość regularnie zmieniane w naszym kraju i równie często regulowane prawnie, o co oczywiście możesz zostać zapytany podczas egzaminu. Ale nie martw się – nasi szkoleniowcy przygotują Cię pod każdym względem do niego, zaznajamiając Cie oczywiście z pytaniami, które mogą wystąpić na egzaminie. 

Jak wygląda sam egzamin?

W momencie, w którym ukończysz kurs przeprowadzany przez naszego szkoleniowca będziesz mógł przystąpić do egzaminu przed państwową komisją egzaminacyjną, na której zlecenie pracujemy. Jeżeli przykułeś uwagę do sekcji szkolenia, w której zostałeś poinformowany o możliwych pytaniach występujących na egzaminie, to nie masz się o co martwić. Wszyscy działamy w ścisłej współpracy, co zwiększa twoje szanse na sukces niemalże do stu procent. Jeżeli zdecydowałeś się na podjęcie szkolenia i zdanie egzaminu u Nas, to tak naprawdę uzyskanie lub odnowienie uprawnień SEP zajmie Ci mniej więcej tyle co zakupy z drugą połówką przed długim weekendem. 

Więcej postów

odpowiednie przygotowanie do egzaminu sep, jak przygotować się do egzaminu sep

Odpowiednie przygotowanie do egzaminu SEP

Co zrobić, aby być odpowiednio przygotowanym do egzaminu SEP? Egzamin Państwowy SEP sprawdza, czy osoba, która do niego przystępuje jest odpowiednio wyszkolona pod kątem teoretycznym,

Wyślij nam wiadomość

Masz pytania?
Zostaw nam swój numer - oddzwonimy w 24h.